Amphenol Anytek YK6041003000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Descriptions
Descriptions de Amphenol Anytek YK6041003000G fournies par ses distributeurs.
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 10 1 9.53mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.394"