Amphenol Anytek YK4472003000G
Barrier Strip Terminal Block, 30A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
IHS
Datasheet264 pagesIl y a 8 ans
TME
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Amphenol Anytek YK4472003000G fournies par ses distributeurs.
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 20 1 Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.374"