Amphenol Anytek YK4452803000G
Barrier Strip Terminal Block, 30A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2018-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Amphenol Anytek YK4452803000G fournies par ses distributeurs.
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 28 1 9.53mm Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 28CIRC 0.374"