Amphenol Anytek YK2111103000G
Barrier Strip Terminal Block, 10A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
IHS
Datasheet264 pagesIl y a 8 ans
TME
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Amphenol Anytek YK2111103000G fournies par ses distributeurs.
10A -40閳╁剤+115閳 300V Black 11 1 8.26mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
YK-211-11P Black ; "-/+" Ni-plated Contact Tin-plated W/O "," Mark | Amphenol - Anytek YK2111103000G
CONN BARRIER STRIP 11CIRC 0.25"