Amphenol Aerospace MS27473T14B15SC
MIL Series Connector, 15 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Plug
IHS
Datasheet1 pageIl y a 24 ans
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Pièces détachées
Conn MIL-DTL-38999 Circular SKT 15 POS Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS27484T14F15P
Conn Subminiature Cylindrical PIN 15 POS Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
MIL Series Connector, 12 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
Amphenol AerospaceMS27473E14F97P
Conn Subminiature Cylindrical PIN 12 POS Crimp ST Cable Mount 12 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceM83723/76W2016N
Conn MIL-C-83723 Circular PIN 16 POS Crimp ST Cable Mount 16 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT05SE-14-15S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 15 POS Crimp ST Box Mount 15 Terminal 1 Port
Descriptions
Descriptions de Amphenol Aerospace MS27473T14B15SC fournies par ses distributeurs.
Conn Subminiature Cylindrical SKT 15 POS Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
MIL-DTL-38999 Series II Circular Connector
Plug |Amphenol Aerospace MS27473T14B15SC
CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP