Amphenol Advanced Sensors SC50F232V
Thermistor NTC 2.252k Ohm 2-Pin Radial Bulk
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 12 ans
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de Amphenol Advanced Sensors SC50F232V fournies par ses distributeurs.
0.050" Od Cap, Insulated Leads, 2.3K 0.1 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors SC50F232V
2.252k鎯 50mW 鍗0.1閳 NTC Thermistors ROHS