Amphenol Advanced Sensors SC30F232W
General Purpose Inductor, 820uH, 20%, 1 Element, SMD, 2020
IHS
Datasheet1 pageIl y a 26 ans
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de Amphenol Advanced Sensors SC30F232W fournies par ses distributeurs.
Thermistor NTC 2.252k Ohm 2-Pin Radial Bulk
0.032" Od Cap, Insulated Leads, 2.3K 0.2 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors SC30F232W
2.252k鎯 30mW 鍗0.2閳 NTC Thermistors ROHS