Amphenol Advanced Sensors NKA103C4AR2C
NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
IHS
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Electro Sonic
Introduction Date2021-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Amphenol Advanced Sensors NKA103C4AR2C fournies par ses distributeurs.
Insulated Chip & Leads, 10K 2% @ 25 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors NKA103C4AR2C
Thermistor NTC 10KOhm 2% 2-Pin Radial Loose
THERMISTOR NTC 10KOHM 3435K BEAD
Harsh Enviroment 10000 ohm NTC thermister
10k鎯 鍗2% 鍗1% NTC Thermistors ROHS