Altech RY2-2012-26-5230-D
Altech RY2-2012-26-5230-D Industrial Relay, DPDT, 230VAC Coil, 12A, 250VAC/30VDC, RY2 Series
Prix et stock
Descriptions
Descriptions de Altech RY2-2012-26-5230-D fournies par ses distributeurs.
440V@AC 230V 12A Two Sets of Conversion: 2C (DPDT-Conversion) SOCKETABLE Power Relays ROHS
RELAY GEN PURPOSE DPDT 12A 230V