Altech RM87N-2021-35-5120
Altech RM87N-2021-35-5120 Miniature relay, SPST(1NO) 120VAC coil, 12A, 250VAC/24VDC
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Altech RM87N-2021-35-5120.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 12 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Altech RM87N-2021-35-5120 fournies par ses distributeurs.
440V@AC 120V 12A One Normally Open: 1A (SPST-NO) Plugin Power Relays ROHS
RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 120V