Altech 56.OW69.2400S
Altech 56.OW69.2400S Safety Relay, 2 Output Contacts, 19.2- 38.4V, TUV/ UL/ cUL
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Altech 56.OW69.2400S.
IHS
Datasheet52 pagesIl y a 6 ans
Descriptions
Descriptions de Altech 56.OW69.2400S fournies par ses distributeurs.
SAFETY RELAY, OW5669,24V, 2CO CONTACTS, AGNI10+5UMAU , IP67
Safety Relay, 2 Form C, DPDT, Momentary, 0.029A (Coil), 38.4VDC (Coil), 700mW (Coil), 0.3A (Contact), 60VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output
Altech Safety Relay OA/OW 5669 with Output Contacts 2 and Rated Voltage of 24V. Voltage Range 19.2- 38.4V and Protection Rating of OA Version: IP 40, flow solder proof OW Version: IP 67, washable. Coil Resistance (10%)-> 820Ω