Altech 56.OW69.1200S
Altech 56.OW69.1200S Safety Relay, 2 Output Contacts, 9.6- 19.2V, TUV/ UL/ cUL
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Altech 56.OW69.1200S.
Master Electronics
Datasheet2 pagesIl y a 12 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2014-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Altech 56.OW69.1200S fournies par ses distributeurs.
SAFETY RELAY, OW5669, 12V, 2CO, AGNI10+5UMAU, IP67
Switches - Accessories SAFETY RELAY 2 POLE
Ow5669,12V, 2Co |Altech 56.OW69.1200S
Altech Safety Relay OA/OW 5669 with Output Contacts 2 and Rated Voltage of 12V. Voltage Range 9.6- 19.2V and Protection Rating of OA Version: IP 40, flow solder proof OW Version: IP 67, washable. Coil Resistance (10%)-> 210Ω