Altech 2ATL5LB-F3P4-IO-048
Push Button Switch Operator 22mm Red/Green Illuminated Twin Touch I-O Red Projecting Head Momentary 48V
Production
Page du fabricant
Prix et stock
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2023-04-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Altech 2ATL5LB-F3P4-IO-048 fournies par ses distributeurs.
PUSH BUTTON OPER. 22 MM, ILL., TWNEXT MOM. RED/GREEN, 48V, IO
Altech 2ATL5LB F3P4-IO-048 Twin Touch Metal LED Illuminated Operators, I-O Marked, 48 VAC/DC, 22mm