Altech 2ALM7LB-110
Push Button Switch Operator 22mm Clear LED Illuminated Mushroom Head Momentary 110V
Prix et stock
Descriptions
Descriptions de Altech 2ALM7LB-110 fournies par ses distributeurs.
Altech 2ALM7LB-110 LED Illuminated Mushroom Metal Operators, Clear, 110V AC, 22mm
PUSH BUTTON OPER. 22MM, ILL, MUSHROOM, MOM, CLEAR,110 V, LED
Pushbutton Operator, Mom, Clr, 40mm
Push Button, 22mm, LED illum., Mushrm. Metal, Clea