Allegro MicroSystems ACS770LCB-100B-PFF-T
Open Loop Current Sensor AC/DC Current 5V Automotive 5-Pin Case CB-PFF Tube
IHS
Datasheet30 pagesIl y a 4 ans
ODG (Origin Data Global)
Tendance sur 3 mois:
-29.80%
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Pièces détachées
Allegro MicroSystemsACS759LCB-100B-PFF-T
Current Sensor AC/DC Current 3.3V 5-Pin Case CB-PFF Tube
Allegro MicroSystemsACS758LCB-100B-PFF-T
ALLEGRO MICROSYSTEMS - ACS758LCB-100B-PFF-T - STROMSENSOR,100A,20MV/A BIDIRECTIONA PFF
Allegro MicroSystemsACS758LCB-100U-PFF-T
Open Loop Current Sensor AC/DC Current 5V Automotive AEC-Q100 5-Pin Case CB-PFF Tube
Allegro MicroSystemsACS756SCB-100B-PFF-T
Current Sensor Current Sensor AC/DC Current 3.3V/5V 5-Pin Case CB-PFF Tube
SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC / Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Descriptions
Descriptions de Allegro MicroSystems ACS770LCB-100B-PFF-T fournies par ses distributeurs.
Current Sensor, -40 To 150Deg C, 120Khz; Current Sense Direction:Bidirectional; Accuracy:± 0.5%; Sensor Case/Package:Pff; No. Of Pins:5Pins; Supply Voltage Min:4.5V; Supply Voltage Max:5.5V; Isolation Voltage:4.8Kvrms Rohs Compliant: Yes |Allegro Microsystems ACS770LCB-100B-PFF-T