Allegro MicroSystems ACS770ECB-200B-PFF-T
Current Sensor, -40 To 85Deg C, 120Khz, Quiescent Current-, Bandwidth120Khz, Sen
IHS
Datasheet30 pagesIl y a 4 ans
Future Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-5.20%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Allegro MicroSystemsACS770KCB-150B-PFF-T
Open Loop Current Sensor AC/DC Current 5V Automotive 5-Pin Case CB-PFF Tube
Allegro MicroSystemsACS770KCB-150U-PFF-T
Allegro MicroSystemsACS758ECB-200B-PFF-T
ACS758 Series 5 V 200 A 120kHz Through Hole Hall Effect Current Sensor- CB-5-PFF
Descriptions
Descriptions de Allegro MicroSystems ACS770ECB-200B-PFF-T fournies par ses distributeurs.
Current Sensor, -40 To 85Deg C, 120Khz; Current Sense Direction:Bidirectional; Accuracy:± 0.5%; Sensor Case/Package:Pff; No. Of Pins:5Pins; Supply Voltage Min:4.5V; Supply Voltage Max:5.5V; Isolation Voltage:4.8Kvrms Rohs Compliant: Yes |Allegro Microsystems ACS770ECB-200B-PFF-T