Allegro MicroSystems ACS759LCB-050B-PFF-T
Current Sensor Current Sensor AC/DC Current 3.3V 5-Pin Case CB-PFF Tube
Fiches techniques et documents
ODG (Origin Data Global)
Datasheet19 pagesIl y a 6 ans
Allegro
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-9.79%
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2012-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Allegro MicroSystemsACS758LCB-050B-PFF-T
Open Loop Current Sensor AC/DC Current 5V Automotive 5-Pin Case CB-PFF Tube
Allegro MicroSystemsACS758LCB-050U-PFF-T
Allegro MicroSystemsACS770LCB-050B-PFF-T
Open Loop Current Sensor DC Current ±15V 6-Pin Box
SENSOR CURRENT HALL 60A AC/DC / Current Sensor 60A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module
Descriptions
Descriptions de Allegro MicroSystems ACS759LCB-050B-PFF-T fournies par ses distributeurs.
ACS759 Series 3 V 50 A 120 kHz Through Hole Hall Effect Current Sensor- CB-5-PFF
For New Designs Use Acs770lcb-050B-Pff-T
Analog Circuit, 1 Func, BICMOS, XSS5
Thermally Enhanced, Fully Integrated, Hall Effect-Based Linear Current Sensor IC With 100 µO Current Conductor and Optimized Performance at 3.3 V