Allegro MicroSystems ACS724LLCTR-30AU-T
Closed Loop/Open Loop Current Sensor AC/DC Current 5V Automotive 8-Pin SOIC N T/R
IHS
Datasheet25 pagesIl y a 2 ans
Upverter
ODG (Origin Data Global)
Allegro
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+33.68%
3DTélécharger
EE Concierge
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2015-01-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Allegro MicroSystemsACS725LLCTR-30AB-T
Closed Loop/Open Loop Current Sensor AC/DC Current 3.3V Automotive 8-Pin SOIC N T/R
Allegro MicroSystemsACS709LLFTR-35BB-T
High Bandwidth, Fast Fault Response Current Sensor IC In Thermally Enhanced Package
Allegro MicroSystemsACS716KLATR-25CB-T
120 kHz Bandwidth, High-Voltage Isolation Current Sensor with Integrated Overcurrent Detection
Descriptions
Descriptions de Allegro MicroSystems ACS724LLCTR-30AU-T fournies par ses distributeurs.
High-Accuracy, Isolated Current Sensor with Stray Field Rejection
ACS724 Series 5.5 V 30 A 120 kHz SMT Hall Effect Current Sensor - SOIC-8