Molex WTB50SAD9SY-2
Conn Wire to Board RCP 50 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Molex WTB50SAD9SY-2.
JRH Electronics
Datasheet138 pagesIl y a 1 an
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-46.56%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2024-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Molex WTB50SAD9SY-2 fournies par ses distributeurs.
Board Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Guide Set, Receptacle