Molex WTB20SAD9J
Conn, Rcpt, 20POS, 2ROW, 2.54MM, Tht;
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Molex WTB20SAD9J.
IHS
Datasheet139 pagesIl y a 21 ans
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-60.38%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2013-07-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions de Molex WTB20SAD9J fournies par ses distributeurs.
Straight and Right Angle Cable and Plate
RECTANGULAR PCB CONNECTORS (0.10
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Receptacle with Socket Contacts, Vertical, Through Hole, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, 0.140"" Tail Length, Plastic Body, Fixed Jackset, with Mounting Ears, 20 Circuits"