Molex WTB14SAD9SY
Conn, Rcpt, 14POS, 2ROW, 2.54MM, Tht;
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Molex WTB14SAD9SY.
IHS
Datasheet139 pagesIl y a 21 ans
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+264%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1995-09-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Molex WTB14SAD9SY fournies par ses distributeurs.
Straight Receptacle with Mounting Ears and Hdwr
.100 PCB BOARD MOUNT CONNECTOR
Straight and Right Angle Cable and Plate
RECTANGULAR PCB CONNECTORS (0.10
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Receptacle with Socket Contacts, Vertical, Through Hole, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, 0.140"" Tail Length, Plastic Body, Guide Set, with Mounting Ears, 14 Circuits"