Molex WTB14SAD9J
Conn, Rcpt, 14POS, 2ROW, 2.54MM, Tht;
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Molex WTB14SAD9J.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Introduction Date2026-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions de Molex WTB14SAD9J fournies par ses distributeurs.
Straight and Right Angle Cable and Plate
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Receptacle with Socket Contacts, Vertical, Through Hole, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, 0.140"" Tail Length, Plastic Body, Fixed Jackset, with Mounting Ears, 14 Circuits"