Molex WTB10SAD9SY
Conn, Rcpt, 10POS, 2ROW, 2.54MM, Tht;
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Molex WTB10SAD9SY.
IHS
Datasheet139 pagesIl y a 21 ans
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-6.45%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1995-09-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions de Molex WTB10SAD9SY fournies par ses distributeurs.
Straight Receptacle with Mounting Ears and Hdwr
Straight and Right Angle Cable and Plate
RECTANGULAR PCB CONNECTORS (0.10
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Receptacle with Socket Contacts, Vertical, Through Hole, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, 0.140"" Tail Length, Plastic Body, Guide Set, with Mounting Ears, 10 Circuits"