Molex WTB10SAD9J
Wtb Pcb Connector Airborn #wtb10Sad9J |Airborn WTB10SAD9J
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Molex WTB10SAD9J.
IHS
Datasheet139 pagesIl y a 21 ans
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-23.01%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2026-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions de Molex WTB10SAD9J fournies par ses distributeurs.
Conn Wire to Board RCP 10 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole
CONN, RCPT, 10POS, 2ROW, 2.54MM, THT;
.100 PCB BOARD MOUNT CONNECTOR
Straight and Right Angle Cable and Plate
RECTANGULAR PCB CONNECTORS (0.10
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Receptacle with Socket Contacts, Vertical, Through Hole, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, 0.140"" Tail Length, Plastic Body, Fixed Jackset, with Mounting Ears, 10 Circuits"