Molex WTA24PCJTB
Conn, Pin Hdr, 24POS, 2ROW, 2.54MM;
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Molex WTA24PCJTB.
IHS
Datasheet138 pagesIl y a 3 ans
Datasheet139 pagesIl y a 21 ans
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-6.36%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1995-09-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions de Molex WTA24PCJTB fournies par ses distributeurs.
STRGHT PLG 2 ROW SZ 24 PIN WITHOUT MOUNTING EARS
Straight Receptacle Body Cable and Plate
RECTANGULAR PCB CONNECTORS (0.10
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Plug with Pin Contacts, Vertical, Solder Cup, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, Plastic Body, without Mounting Ears, Hex Turning Jackset (.200""), 24 Circuits"