Molex WG50SOR7JTB
W Series Connector (Approved to MIL-55302)
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Molex WG50SOR7JTB.
IHS
Datasheet139 pagesIl y a 21 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2014-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions de Molex WG50SOR7JTB fournies par ses distributeurs.
3 ROW R/A RECP 50 POS SKT HEX TURNING JCKSET .200
RECTANGULAR 2.54MM RECEPTACLE
Board Connector
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Receptacle with Socket Contacts, Right Angle, Through Hole, 3 Rows, 0.100"/2.54mm Pitch, 0.109"" Tail Length, Plastic Body, Hex Turning Jackset (.200""), with Mounting Ears, 50 Circuits"