Aimtec AMFE305150-LN42-ST-48
AC EMC Filter 85VAC to 305VAC 1.5A Chassis Mount
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 7 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Introduction Date2019-03-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Aimtec AMFE305150-LN42-ST-48 fournies par ses distributeurs.
Single Phase EMI Filter, 305V, 47-63HzHz