Aimtec AMFE305150-LN22-STD-28
AC EMC Filter 85VAC to 305VAC 1.5A DIN-Rail Mount
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 7 ans
Descriptions
Descriptions de Aimtec AMFE305150-LN22-STD-28 fournies par ses distributeurs.
Single Phase EMI Filter, 305V, 47-63HzHz