Aimtec AMFE305150-LN22-ST-48
AC EMC Filter 85VAC to 305VAC 1.5A Chassis Mount
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 7 ans
Sager Power Systems
Descriptions
Descriptions de Aimtec AMFE305150-LN22-ST-48 fournies par ses distributeurs.
Single Phase EMI Filter, 305V, 47-63HzHz