Aimtec AMFC10-0.5NZ-360
Data Line Filter, 2 Function(s), 0.5A, 4 Pin(s)
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Aimtec AMFC10-0.5NZ-360.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
Sager Electronics
DComponents
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Aimtec AMFC10-0.5NZ-360 fournies par ses distributeurs.
Choke, Common Mode, 20 mH, 500 mA