Abracon AWSCR-11.00CV-T
Ceramic Resonator 11MHz ±0.5% (Tol) ±0.4% (Stability) 22pF 30Ohm 3-Pin CSMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AWSCR-11.00CV-T.
JRH Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 17 ans
Sager Electronics
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2014-04-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ceramic Resonator 8MHz ±0.5% (Tol) ±0.4% (Stability) 22pF 30Ohm 3-Pin CSMD T/R
Ceramic Resonator 12MHz ±0.5% (Tol) ±0.4% (Stability) 22pF 30Ohm 3-Pin CSMD T/R
Ceramic Resonator 10MHz ±0.5% (Tol) ±0.4% (Stability) 22pF 30Ohm 3-Pin CSMD T/R
Ceramic Resonator 8MHz ±0.5% (Tol) ±0.5% (Stability) 10pF FUND Automotive 3-Pin CSMD T/R
KYOCERA AVXPBRC8.00HR50X000
Ceramic Resonator 8MHz ±0.5% (Tol) ±0.1% (Stability) 30pF FUND 3-Pin CSMD T/R
Ceramic Resonator 8MHz ±0.5% (Tol) 15pF 3-Pin CSMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AWSCR-11.00CV-T fournies par ses distributeurs.
Resonator, Ceramic, 0.4 %, Surface Mount, 3 Pins, 30 Ohms, 0.5 %, AWSCR-CV
CERAMIC RES 11.0000MHZ 22PF SMD / 11 MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 22 pF ±0.4% 30 Ohms -25°C ~ 85°C Surface Mount
Ceramic Resonator, 11Mhz, Smd, Full Reel; Frequency:11Mhz; Oscillator Mounting:Smd; No. Of Pins:3 Pin; Resonant Impedance:30Ohm; Frequency Tolerance:± 0.5%; Product Range:Awscr-Cv Series; Operating Temperature Min:-25°C Rohs Compliant: Yes |Abracon AWSCR-11.00CV-T