Abracon ASVMPLV-156.250MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 156.25MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN EP SMD T/R
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 15 ans
Sager Electronics
Newark
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-43.47%
Pièces détachées
Oscillator MEMS 156.25MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 156.25MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 156.25MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Mems Oscillator High Perf Single Hcsl Output -40C-85C 25Ppm, 6 Vdfn 3.2X2.5X0.9Mm Tube
HIGH FREQUENCY ULTRA PERFORMANCE OSCILLATOR, -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.3V, 156.25MHZ, OE, SMD
Descriptions
Descriptions de Abracon ASVMPLV-156.250MHZ-LR-T fournies par ses distributeurs.
LVDS MEMS OSCILLATOR, 156.25 MHZ, SMD; Frequency:156.25MHz; Supply Voltage Min:2.25V; Supply Voltage Max:3.6V; Oscillator Mounting:SMD; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:85°C; Frequency Tolerance:-
Mems Oscillator, 156.25Mhz, 7 X 5Mm, Lvds; Rango De Producto:Serie Asvmp; Frecuencia Nom.:156.25Mhz; Estabilidad De Frecuencia +/-:25Ppm; Tensión De Alimentación Nom.:3.3V; Encapsulado Del Oscilador:Smd, 7Mm X 5Mm |Abracon ASVMPLV-156.250MHZ-LR-T