Abracon ASPI-0705-560K-T
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon ASPI-0705-560K-T.
Master Electronics
Datasheet4 pagesIl y a 16 ans
Datasheet3 pagesIl y a 16 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2012-03-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TAIYO YUDENLHL08TB560K
Ind Power 56uH 10% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 1.1A RDL Ammo Pack
TAIYO YUDENLHL08NB560K
Ind Power 56uH 10% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 1.1A RDL Bulk
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind Power 56uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 1.3A RDL
Inductor Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.15A 0.19Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4341
Descriptions
Descriptions de Abracon ASPI-0705-560K-T fournies par ses distributeurs.
Ind Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 940mA T/R
Power Inductors - SMD FIXED IND 56UH 940MA 240 MOHM
Ind/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-0705-560K-T
Power Inductor 56uH 0.94A 240mΩ, ASPI-0705 , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 56UH 940MA 240MOHM SMD
ASPI-0705 Nonstandard 0.307Lx0.276W 7.80mmx7.00mm 56muH
2.52MHz 940mA 56¦ÌH 240m¦¸ ¡À10% , 7.8mm*7mm*5.5mm