Abracon ASPI-0705-121K-T
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon ASPI-0705-121K-T.
Master Electronics
Datasheet4 pagesIl y a 16 ans
Datasheet3 pagesIl y a 16 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4341
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.66A 0.48Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz Ferrite 0.75A 0.9Ohm DCR Automotive T/R