Abracon ASPI-0630HI-2R2M-T15
FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD / 2.2 µH Shielded Molded Inductor 8 A 20mOhm Max Nonstandard
Fiches techniques et documents
JRH Electronics
Datasheet5 pagesIl y a 18 ans
Master Electronics
Abracon SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-7.03%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-01-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind Power Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 9A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Iron 8A 0.02Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 8A
Ind Power Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 7.1A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Metal 7.1A 0.017Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 6.1A T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ASPI-0630HI-2R2M-T15 fournies par ses distributeurs.
Inductor Power Molded Wirewound 2.2uH 20% Alloy Sponge Powder 8A 0.02Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Iron Powder-Core, SMD, 2826
Power Inductors - SMD FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
ASPI Series 2.2 uH ±20 % Tolerance 8 A Unshielded Surface Mount Power Inductor