Abracon ASFLMPLV-68.000MHZ-LR-T
LVDS Output Clock Oscillator, 10MHz Min, 460MHz Max, 68MHz Nom, CMOS
Master Electronics
Abracon SCT
Pièces détachées
Oscillator MEMS 68MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS OSC XO 68.0000MHZ CMOS SMD
Oscillator MEMS 62.5MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 3.3V 6-Pin VDFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 62.5MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 66.666MHz ±25ppm (Stability)CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ASFLMPLV-68.000MHZ-LR-T fournies par ses distributeurs.
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 68.0000MHZ LVDS SMD
OSC 68.000 MHZ LVDS MEMS SMD
MEMS OSC XO 68MHZ LVDS SM