Abracon ASFLMPLV-100.000MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
Sager Electronics
JRH Electronics
Newark
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+19.67%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-07-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 60% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
5.0x3.2 Timing XO 100 MHz CMOS 3.3V 25ppm -40 to 85C
Descriptions
Descriptions de Abracon ASFLMPLV-100.000MHZ-LR-T fournies par ses distributeurs.
MEMS Oscillator, Clock, Pure Silicon, 100 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 25 ppm, 3.3 V
Mems Osc, 100Mhz, Lvds, Smd, 5Mm X 3.2Mm Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMPLV-100.000MHZ-LR-T
Oscillator - 100.000MHZ, 25ppm -40+85C Temp. Stabilty, 5.0 x 3.2 x 1.8mm, 3.3v