Abracon ASFLMPC-50.000MHZ-Z-T
Oscillator MEMS 50MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Fiches techniques et documents
Master Electronics
Datasheet7 pagesIl y a 15 ans
Datasheet6 pagesIl y a 15 ans
Sager Electronics
Farnell
Abracon SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-19.78%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-07-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
MEMS Oscillator, 50 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 50 ppm, 3 V, DSC1121
ECS InternationalECS-3963-500-BN-TR
Oscillator XO 50MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
Oscillator MEMS 50MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN EP SMD Tube
Oscillator MEMS 50MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive 6-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator XO 50MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ASFLMPC-50.000MHZ-Z-T fournies par ses distributeurs.
MEMS RoHS Compliant Enable/Disable Active Oscillator 15pF 125C 35mA 0.035 0.90mm
Tight Stability Industrial Temp 3Rd Gen. High Performance Low Jitter Cmos Mems Oscillator, 54.000Mhz, 25Ppm -40+85C Temp. Stability, 7.0 X 5.0 Mm, 1.8 ~ 3.3 Vdc Rohs Compliant: Yes
OSC, MEMS, CMOS, 50.000MHZ, 5X3.2; Frequency Nom: 50MHz; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: -; Oscillator Output Compatibility: CMOS; Operating Tempera