Abracon ASFLMPC-20.000MHZ-Z-T
Oscillator MEMS 20MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Master Electronics
Farnell
Introduction Date2012-07-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Oscillator MEMS 20MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
CTS ComponentsCB3-3I-20M0000
CB3 Series 20 MHz 7 x 5 mm 5 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
CTS ComponentsCB3-3C-20M0000
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.5MHz Min, 107MHz Max, 20MHz Nom, GREEN, CERAMIC PACKAGE-4
5.0X3.2 Cmos Quartz Oscillator/Ceramic, 3.3V, +/-50Ppm (-40 To 85C) |Txc 7C-20.000MBE-T
Oscillator XO 20MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ASFLMPC-20.000MHZ-Z-T fournies par ses distributeurs.
CMOS Output Clock Oscillator, 10MHz Min, 100MHz Max, 20MHz Nom, CMOS
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
OSC, MEMS, CMOS, 20.000MHZ, 5X3.2
TIGHT STABILITY INDUSTRIAL TEMP 3RD GEN. HIGH PERFORMANCE LO
OSC, MEMS, CMOS, 20.000MHZ, 5X3.2; Frequency Nom: 20MHz; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: -; Oscillator Output Compatibility: CMOS; Operating Tempera
Cmos Mems Oscillator, 20 Mhz, Smd; Frequency:20Mhz; No. Of Pins:6; Operating Temperature Range:-55°C To +125°C; Oscillator Mounting:Smd; Reel Quantity:1000; Supply Voltage:2.25V To 3.6V Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMPC-20.000MHZ-Z-T