Abracon ASFLMPC-14.7456MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 14.7456MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Master Electronics
element14 APAC
Introduction Date2012-07-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Oscillator MEMS 14.7456MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 14.7456MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 14.7456MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS Oscillator, 16 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 25 ppm, 3 V, DSC1101
Oscillator MEMS 14.31818MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ASFLMPC-14.7456MHZ-LR-T fournies par ses distributeurs.
MEMS Oscillator, 14.7456 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 25 ppm, 3.3 V, CMOS
CMOS Output Clock Oscillator, 10MHz Min, 170MHz Max, 14.7456MHz Nom, CMOS
OSC, MEMS, CMOS, 14.7456MHZ, 5X3.2; Frequency Nom: 14.7456MHz; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 25ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: -; Oscillator Output Compatibility: CMOS; Operating T
Cmos Mems Oscillator, 14.7456 Mhz, Smd; Frequency:14.7456Mhz; No. Of Pins:6; Operating Temperature Range:-40°C To +85°C; Oscillator Mounting:Smd; Reel Quantity:1000; Supply Voltage:2.25V To 3.6V Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMPC-14.7456MHZ-LR-T