Abracon ASFLMPC-125.000MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 125MHz ±25ppm (Stability)CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Sager Electronics
element14 APAC
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2012-07-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Oscillator MEMS 125MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
Oscillator MEMS 125MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 125MHz ±25ppm (Stability) LVPECL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ASFLMPC-125.000MHZ-LR-T fournies par ses distributeurs.
MEMS Oscillator, 125 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 25 ppm, 3.3 V, ASFLMP
OSC, MEMS, CMOS, 125.000MHZ, 5X3.2; Frequency Nom: 125MHz; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 25ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: -; Oscillator Output Compatibility: CMOS; Operating Tempe
Mems Oscillator, 125Mhz, 5 X 3.2Mm, Cmos; Rango De Producto:Serie Asflmp; Frecuencia Nom.:125Mhz; Estabilidad De Frecuencia +/-:25Ppm; Tensión De Alimentación Nom.:3.3V; Encapsulado Del Oscilador:Smd, 5Mm X 3.2Mm; Frecuencia:125Mhz |Abracon ASFLMPC-125.000MHZ-LR-T
OSC, MEMS, CMOS, 125.000MHZ, 5X3.2; Frequency:125MHz; Frequency Stability:± 25ppm; Supply Voltage:2.25V to 3.6V; Operating Temperature Range:-40°C to +85°C; Oscillator Mounting:SMD; No. of Pins:6; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Crystal Case Type:5mm x 3.2mm; Type:CMOS