Abracon ASFLM1-12.000MHZ-T
Oscillator MEMS 12MHz ±100ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon ASFLM1-12.000MHZ-T.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 18 ans
Master Electronics
Sager Electronics
Abracon SCT
Future Electronics
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2008-12-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
ASV Series 12 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
SMD Crystal Oscillator 11.0592MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 12MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 12MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 12MHz ±100ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V 4-Pin CSP SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ASFLM1-12.000MHZ-T fournies par ses distributeurs.
ASFLM Series 12 MHz 5 x 3.2 mm 3 V ±100 ppm MEMS Based SMT Clock Oscillator
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS
ABRACON FREQUENCY CONTROL - MEMS - ASFLM1-12.000MHZ-T
CMOS Output Clock Oscillator, 12MHz Nom