Abracon ASFLM1-12.000MHZ-CT
Oscillator MEMS 12MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3V 4-Pin QFN SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon ASFLM1-12.000MHZ-CT.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 18 ans
Sager Electronics
Abracon SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Oscillator XO 12MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 12MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
ECS InternationalECS-2333-120-BN-TR
Oscillator XO 12MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
CTS Components636L3C012M00000
SMD Crystal Oscillator 12MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
CTS Components625L3C012M00000
Oscillator XO 12MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ASFLM1-12.000MHZ-CT fournies par ses distributeurs.
ASFLM Series 12 MHz 5 x 3.2 mm 3 V ±50 ppm MEMS Based SMT Clock Oscillator
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 12MHz Nom, CMOS
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS, 5x3.2mm, RoHS
Abracon SCT
Crystals / Oscillators / Resonators 12.000MHZ 50PPM
Standard Clock Oscillators MEM's Oscillator, Plastic, HCMOS/TTL, 12.000MHZ, 50ppm 0-70C, 5 x 3.2 x 1.125, 3 Vdc, High Shock,
50ppm 12MHz ¡À0.005% 5mm*3.2mm*900¦Ìm