Abracon ASFL1-32.768MHZ-EC-T
Oscillator Xo 32.768MHZ ±50PPM 15PF Hcmos/ttl 60% 3.3V 4-PIN SMD T/r
Fiches techniques et documents
Newark
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Sager Electronics
Electro Sonic
Future Electronics
Abracon SCT
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Introduction Date2011-04-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Pièces détachées
Oscillator XO 33.333MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-32M7680
CB3LV Series 32.7680Mhz 3.3V 50ppm -20°C ~ 70°C 7.00mm x 5.00mm Oscillator
CTS ComponentsCB3LV-3I-32M7680
CB3LV Series 32.768 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Oscillator XO 30MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-30M0000
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.5MHz Min, 160MHz Max, 30MHz Nom, GREEN, CERAMIC PACKAGE-4
MEMS Oscillator, 33.333 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 50 ppm, 3 V, DSC1101
Descriptions
Descriptions de Abracon ASFL1-32.768MHZ-EC-T fournies par ses distributeurs.
ASFL1 Series 32.768 MHz 5 x 3.2 mm 3.3 V ±50 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 32.768MHz Nom
Standard Clock Oscillators XTAL OSC XO 32.7680MHZ HCMOS TTL
Crystal Oscillator, 32.768Mhz, Smd; Product Range:Asfl1 Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:32.768Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFL1-32.768MHZ-EC-T