Abracon ASFL1-24.576MHZ-EC-T
Oscillator Xo 24.576MHZ ±50PPM 15PF Hcmos/ttl 60% 3.3V 4-PIN SMD T/r
Fiches techniques et documents
JRH Electronics
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Sager Electronics
Electro Sonic
Abracon SCT
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-15.40%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Introduction Date2011-04-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Oscillator MEMS 24.576MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
ECS InternationalECS-2333-245.7-BN-TR
Clock Oscillator 24.576MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-2333-270-BN-TR
2333 Series 27 MHz 3.3 V ±50 ppm -40°C to 85°C SMT Subminiature Clock Oscillator
Descriptions
Descriptions de Abracon ASFL1-24.576MHZ-EC-T fournies par ses distributeurs.
Oscillator, 24.576 MHz, 50 ppm, SMD, 5mm x 3.2mm, 3.3 V, HCMOS / TTL, ASFL1
OSCILLATOR, 24.576MHZ/HCMOS/TTL, 5X3.2MM ROHS COMPLIANT: YES
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 24.576MHz Nom
Standard Clock Oscillators 24.576 MHZ 15PF 3.3V -20+70C
3.3V ¡À50ppm 24.576MHz 5mm*3.2mm*1.3mm