Abracon ASEMB-33.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 33MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 15 ans
Sager Electronics
Electro Sonic
Master Electronics
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+713%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Pièces détachées
Oscillator MEMS 33MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 85C 13mA 0.047 1.20mm
Oscillator XO 33MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components636L3C033M00000
636 Series 33 MHz 3.3 V ±50 ppm -20 ~ +70°C SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
ECS InternationalECS-2333-330-BN-TR
Clock Oscillator 33MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ASEMB-33.000MHZ-LC-T fournies par ses distributeurs.
33MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 33MHz Nom, CMOS
Mems Osc Xo 33.0000Mhz Cmos Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASEMB-33.000MHZ-LC-T
MEMS OSC XO 33.0000MHZ CMOS SMD, 3.2x2.5mm, RoHS
Abracon SCT
Industrial Temp 2nd Generation MEMS Oscillator 3.2 x 2.5 x 1.1mm, HCMOS/TTL, 33.000MHZ, 50ppm -40+85C, 1.8 ~ 3.3 Vdc, . Tape & Reel
Standard Clock Oscillators 33.0 MHZ 50PPM -40 + 85C
1.8V~3.3V ¡À50ppm 33MHz 3.2mm*2.5mm*900¦Ìm