Abracon ASEMB-16.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 16MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 7 ans
Farnell
Newark
Electro Sonic
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+17.92%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2018-12-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Pièces détachées
Oscillator MEMS 16MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
CTS Components636L3I016M00000
Clock Oscillator 16MHz 3.3V 30pF 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-16M0000
SMD Crystal Oscillator 16MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 16MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-16M0000
CB3LV Series 16 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Descriptions
Descriptions de Abracon ASEMB-16.000MHZ-LC-T fournies par ses distributeurs.
MEMS Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 85C 16mA 0.035 0.90mm
ASEMB Series 16 MHz 3.2 x 2.5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT CMOS Clock Oscillator
Mems Oscillator, 16Mhz, Smd, 3.2 X 2.5Mm; Frequency Nom:16Mhz; Oscillator Case:Smd, 3.2Mm X 2.5Mm; Frequency Stability +/-:50Ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Pure Silicon Asemb Series; Oscillator Output Rohs Compliant: Yes |Abracon ASEMB-16.000MHZ-LC-T