Abracon ASE-13.500MHZ-E-T
Oscillator XO 13.5MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon ASE-13.500MHZ-E-T.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 4 ans
Sager Electronics
JRH Electronics
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2010-06-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Oscillator XO 12.5MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-2033-143-AU
Oscillator XO 14.31818MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-CSMD T/R
ECS InternationalECS-2033-147.4-AU
Oscillator XO 14.7456MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-CSMD T/R
Oscillator XO 13MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-CSMD T/R
Oscillator XO 14.31818MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 12.288MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ASE-13.500MHZ-E-T fournies par ses distributeurs.
ASE Series 13.5 MHz 3.2 x 2.5 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Standard Clock Oscillators 3.3V 100ppm Ceramic -20+70C
CMOS Output Clock Oscillator, 13.5MHz Nom
XTAL OSC XO 13.5000MHZ CMOS SMD, 3.2x2.5mm, RoHS
Abracon SCT
3.3V ¡À100ppm 13.5MHz 3.2mm*2.5mm*1.2mm