Abracon ASD1-24.576MHZ-EC-T
SMD Crystal Oscillator 24.576MHz 3V 15pF 4-Pin SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon ASD1-24.576MHZ-EC-T.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 11 ans
Sager Electronics
Mouser
Abracon SCT
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3V 4-Pin SMD T/R
MEMS OSC, LVCMOS, 24.576MHz, 50PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 3.2 x 2.5mm
Silicon Oscillator 24.576MHz 1.8V/2.5V/3.3V 15pF 4-Pin PQFN Tube
Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin Ultra Mini-SMD T/R
MEMS Oscillator, 25 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 50 ppm, 3.3 V, DSC1001
Descriptions
Descriptions de Abracon ASD1-24.576MHZ-EC-T fournies par ses distributeurs.
HCMOS Output Clock Oscillator, 24.576MHz Nom
SMD Clock Oscillators 24.576MHz +/-50ppm
XTAL OSC XO 24.5760MHZ HCMOS SMD, 2.5x2mm, RoHS
Abracon SCT
Standard Clock Oscillators Oscillator 2.5 x 2.0 x 0.80mm, HCMOS/TTL, 24.576MHZ, Period Jitter < 25pS , 50ppm -20+70C,3.0 Vdc +/- 0.3
Oscillator, 24.576Mhz, smd; Product Range:Asd Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:24.576Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Supply Voltage:3.15V Rohs Compliant: Yes |Abracon ASD1-24.576MHZ-ECT