Abracon APAE1575R2040ABDD2-T
Antenna, Patch, 1.57542Ghz Rohs Compliant: Yes |Abracon APAE1575R2040ABDD2-T
Fiches techniques et documents
Master Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 4 ans
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-3.71%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2015-08-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
Patch Antenna, Single Band, Left Hand Circular, 2.338 GHz, Adhesive Tape
Descriptions
Descriptions de Abracon APAE1575R2040ABDD2-T fournies par ses distributeurs.
Patch Antenna, Single Band, Right Hand Circular, 1.575 GHz, Adhesive Tape
Antenna Passive Patch 1584.5MHz Automotive 2-Pin Tray
GPS L1,Galileo E1 1.5 50¦¸ 1.575GHz 5MHz 20mm*20mm*4.6mm
Antennas 1575.42 MHZ 50OHM VSWR 1.5:1
1.575GHZ GPS CER PATCH ANT PIN, RoHS